Püspökhatvani Bene József Általános Iskola

Impresszum

https://www.iskola-puspokhatvan.hu domain cím alatt található honlap Püspökhatvani Bene József Általános Iskola honlapja. Jelen honlappal kapcsolatosan az elektronikus kereskedelmi szolgáltatások, valamint az információs társadalommal összefüggő szolgáltatások egyes kérdéseiről szóló 2001. évi CVIII. törvény alapján az alábbiakat kívánjuk közzétenni:

Tulajdonos: Püspökhatvani Bene József Általános Iskola
Székhely: 2682 Püspökhatvan, Iskola u. 6.
Adószám: 15835523-2-13
OM azonosító: 032427
Tárhelyszolgáltató: MediaCenter Hungary Kft., 6000 Kecskemét, Sosztakovics u. 3. II/6

Amennyiben a honlappal kapcsolatban bármilyen észrevétele van azt a fenti postai címen vagy email címen teheti meg.

Iskolánk adatkezelésével összefüggésében bármilyen kérdése vagy észrevétele merülne fel, úgy ezeket a fenti postai címen vagy email címen teheti meg felénk.

Bene József

bene jozsef 150x220

Mottó

„Félig sem olyan fontos az, amit tanítunk gyermekeinknek, mint az, hogy tanítjuk. Amit az iskolában tanultunk, annak legnagyobb részét elfelejtjük, de a hatás, amelyet egy jó oktatási rendszer szellemi tehetségeinkre gyakorol, megmarad.”

(Eötvös József)

puspokhatvan iskola hatartalanul logo

HAT-19-01-1258
A szabadság útján, nagy elődök nyomában a Szepesség kincseivel